loader image

Zadzwoń do nas

Cennik

Czas spędzany przez Twoje dziecko w żłobku i przedszkolu może być wspaniałą przygodą. Zabawa, połączona z profesjonalną, życzliwą opieką oraz dopasowany do potrzeb najmłodszych, zróżnicowany program edukacyjny pozwolą rozwinąć jego talenty i pasje.

Oferta w cenie

Prywatne przedszkole w Warszawie – cennik

W przedszkolu MikiLand pobieramy jednorazową opłatę wpisową w wysokości 800 zł oraz comiesięczne czesne. W ramach comiesięcznej opłaty czesnego zawiera się opieka wykwalifikowanej kadry oraz udział w zajęciach edukacyjnych, językowych i innych, które przedstawiamy poniżej. Dbamy o to, by najmłodsi każdego dnia otrzymywali świeże, zbilansowane posiłki. Czesne i koszt wyżywienia dziecka różnią się w zależności od placówki:
Dogodna lokalizacja w dwóch punktach Warszawy zapewnia ogromne możliwości sprawnej komunikacji pomiędzy żłobkiem i przedszkolem oraz Twoim miejscem pracy. Powyższy cennik obowiązuje po podpisaniu umowy z naszą placówką i stałym korzystaniu z oferty. Zależy nam na tym, by Twoje dziecko z radością przychodziło i ze szczerym uśmiechem na twarzy witało się z Tobą po dniu pełnym nauki przez zabawę w towarzystwie rówieśników i naszych pedagogów.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt, z chęcią udzielimy szczegółowych informacji. Oferta przedszkola objęta jest comiesięczną opłatą czesnego, na funkcjonowanie żłobka posiadamy umowę o dofinansowanie z budżetu miasta st. Warszawy.
Zniżka dla rodzeństwa dotyczy stawki żywieniowej i wynosi 50% obowiązującej kwoty w danym roku szkolnym.
Opłata wpisowa: 800 PLN płatna jednorazowo podczas całej współpracy z placówką.

Warszawa-Targówek

Warszawa-Włochy

©2024 mikiland.pl