loader image

Zadzwoń do nas

Kadra

Wysoko wykwalifikowana, profesjonalna kadra to największy potencjał naszego przedszkola. Starannie dobrany personel stanowią młodzi, pełni entuzjazmu nauczyciele, z dyplomami kierunkowych studiów magisterskich, udokumentowaną praktyką w pracy pedagogicznej z dziećmi oraz wieloletnim doświadczeniem.
Nasz zespół to wychowawcy z pasją, lubiący dzieci oraz swoją pracę. Stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach z zakresu edukacji przedszkolnej, są otwarci na nowe programy edukacyjne i nowoczesne metody pracy, zaangażowani w nieustanne doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy.
Wychowawcy pełnią w przedszkolu najistotniejszą funkcję przewodników, prowadzących dzieci przez kolejne etapy rozwoju. Ich profesjonalizm, osobowość, dojrzałość, a także entuzjazm i motywacja do pracy są gwarancją prawidłowego rozwoju dzieci i ich dobrego samopoczucia na co dzień. Dzięki znakomitym pedagogom, oddanym swojej pracy, dzieci odkrywają świat w atmosferze wzajemnego szacunku, zaufania, życzliwości, akceptacji. Empatyczni, doświadczeni, rzetelnie przygotowani, uważni wychowawcy uczą dzieci otwartej komunikacji z otoczeniem, radzenia sobie z emocjami, budowania relacji z rówieśnikami, pokonywania lęków, dowartościowują, wspierają, motywują, zapewniają dzieciom wszelkie możliwe i najlepsze narzędzia do kompleksowego rozwoju, osiągnięcia samodzielności i pożądanych wyników w nauce.
Nasza kadra dba nie tylko o prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci, ich poczucie bezpieczeństwa i psychiczny komfort, ale także o bezpieczeństwo w dosłownym tego słowa znaczeniu. Każdy nauczyciel odbył szkolenie z pierwszej pomocy, aby zapewnić najwyższą jakość opieki nad najmłodszymi.
Wychowawcy pozostają w stałym kontakcie z rodzicami. Chętnie dzielą się spostrzeżeniami na temat funkcjonowania dziecka w przedszkolu, wyczerpująco odpowiadają na wszelkie pytania rodziców, chętnie współpracują z rodzicami we wszelkich ważnych kwestiach związanych z dzieckiem. Doświadczeni pedagodzy stanowią profesjonalne wsparcie dla rodziców w procesie wychowawczym, służą radą i pomocą. W naszym przedszkolu dbamy o bliskie relacje personelu z rodzicami, oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnych celach, z których najważniejsze jest szeroko rozumiane dobro dziecka.

Warszawa-Targówek

Warszawa-Włochy

©2024 mikiland.pl