loader image

Zadzwoń do nas

O placówce

Przedszkole MikiLand cieszy się zaufaniem rodziców już od 2007 roku. Konsekwentnie rozwijamy i doskonalimy naszą ofertę tak, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom świadomych rodziców i wszechstronnym potrzebom dzieci. Misją naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom najlepszych warunków do harmonijnego rozwoju w atmosferze rodzinnego ciepła, w przyjaznym, kolorowym otoczeniu, z profesjonalną opieką oraz nowoczesnym, skutecznym, rzetelnym programem edukacyjnym.
Z najwyższą starannością zadbaliśmy o warunki lokalowe, w których realizujemy naszą misję. Przedszkole znajduje się w nowoczesnym budynku, zaprojektowanym i zbudowanym specjalnie na cele przedszkolne, spełniającym najsurowsze wymogi i normy prawne związane z bezpieczeństwem i komfortem dzieci. Posiadamy przestronne i naturalnie doświetlone sale, wyposażone w najwyższej jakości meble, najnowocześniejsze pomoce edukacyjne oraz atestowane zabawki. W celu podniesienia komfortu rodziców, powierzających swoje pociechy naszej opiece, przedszkolne sale wyposażyliśmy w profesjonalny podgląd internetowy.

Co nas wyróżnia

BEZPIECZEŃSTWO

Nasza kadra co roku bierze udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy

PLACE ZABAW

W każdej placówce posiadamy dwa własne i bezpieczne place zabaw, osobne dla dzieci ze żłobka i przedszkola

MONITORING SAL ON-LINE

W każdej chwili rodzice naszych przedszkolaków mają dostęp do obrazu z sali.

WŁASNA KUCHNIA

Nie zamawiamy cateringu tylko gotujemy sami, realizujemy diety

PROFESJONALNA KADRA PEDAGOGICZNA

KOMFORT

Wszystkie sale posiadają dodatkową wentylację. a niektóre dodatkowo też klimatyzację.

Posiadamy wpis do ewidencji przedszkoli niepublicznych a nasze żłobki widnieją W REJESTRZE ZŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH m.st. Warszawy

SPECJALIŚCI

Współpracujemy z psychologiem i logopedą

CERTYFIKATY I ODBIORY

Nasze lokale posiadają odbiory Straży Pożarnej i Sanepidu. W salach są meble i zabawki z atestami.
Ponieważ przykładamy dużą wagę do ruchu na świeżym powietrzu, z rozmachem urządziliśmy obszerny plac zabaw dla dzieci, wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne, atestowane zabawki, zachęcające dzieci do aktywnego spędzania czasu na dworze i gwarantujące znakomitą zabawę o każdej porze roku.
W naszym przedszkolu dbamy o najwyższy poziom edukacji i rzetelne, wszechstronne przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. Zajęcia dydaktyczne realizujemy w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, zatwierdzoną przez MEN, rozszerzając ją jednak o starannie dobrany zestaw innych nowatorskich programów nauczania.
Uczymy bawiąc, pokazujemy dzieciom, że nauka jest fascynującą przygodą, ekscytującą podróżą w nieznane. Uczymy dzieci samodzielności, komunikacji, stymulujemy ich kreatywność i spontaniczność, wychowujemy nie tylko za pomocą dydaktycznych programów, ale także w każdej najdrobniejszej czynności, jaką dzieci wykonują w przedszkolu. Nasi podopieczni każdego dnia uczą się zasad kultury osobistej, dbania o swoje zdrowie i o środowisko naturalne, budowania pozytywnych relacji z otoczeniem. Poprzez szeroki wachlarz różnorodnych, atrakcyjnych zajęć dodatkowych, odkrywamy dziecięce pasje i zainteresowania, rozwijamy zdolności i predyspozycje naszych wychowanków.
Intensywna zabawa i nauka w naszym przedszkolu, urozmaicony, aktywny plan dnia wymaga odpowiedniego wzmocnienia małych odkrywców, dlatego wyśmienita, domowa kuchnia sprosta wymaganiom nawet największego niejadka, a także wszelkich zaleconych diet.
W celu obniżenia stresu dzieci, jak również rodziców, dla przyszłych przedszkolaków organizujemy w naszym przedszkolu zajęcia adaptacyjne pod nazwą Mini-MikiLand. Polecamy je serdecznie najmłodszym dzieciom, aby w rodzinnej, ciepłej atmosferze, pod okiem naszych doświadczonych wychowawców i w dającej poczucie bezpieczeństwa obecności rodziców, mogły oswoić się z przedszkolem, grupą rówieśników i sposobem prowadzenia zajęć. Ciekawie prowadzone, starannie przemyślane, a przy tym barwne, wesołe, gwarne spotkania adaptacyjne z udziałem rodziców znakomicie ułatwią dziecku początek przygody z przedszkolem.

Warszawa-Targówek

Warszawa-Włochy

©2024 mikiland.pl