Psycholog

Iwona Ring

Psycholog, doradca rodzinny i systemowy terapeuta rodzinny o dużym doświadczeniu w pracy z dziećmi, rodzicami i całymi rodzinami. Właścicielka Pracowni Psychologicznej Ego.

W naszej placówce systematycznie współpracuje z kadrą pedagogiczną i rodzicami dzieci. Prowadzi obserwacje dzieci, dzięki czemu może na co dzień wspierać nauczycieli, pomagać w rozwiązywaniu problemów wychowawczych oraz doradzać rodzicom dzieci w rozwiązywaniu ich rodzicielskich trudności.

Pani Iwona Ring jest absolwentką Wydziału Psychologii UW oraz studiów podyplomowych w kierunku Psychologii Klinicznej Dziecka i Jego Rodziny na tej samej uczelni. Ukończyła szkolenie dla psychoterapeutów w zakresie systemowej terapii rodzin.

W Pracowni pracuje z rodzinami i parami, przeżywającymi trudności w relacjach, poszukującymi rozwiązania w trudnych, kryzysowych sytuacjach, przeżywającymi trudności związane z wychowaniem i dorastaniem dzieci. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla dorosłych, nauczycieli oraz pracowników firm. Jest pomysłodawcą i współautorką wielu projektów realizowanych w Pracowni, m.in. kolonii terapeutycznych, programu psychologicznego wsparcia dla przedszkoli, wielu warsztatów i szkoleń dla nauczycieli oraz pracowników firm z zakresu umiejętności osobistych oraz work-life balance.

http://www.ego-psychologia.pl/