Mini Mikiland

 Mini-Mikiland  – bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla maluszków

dzieci (37)

Wychodząc naprzeciw potrzebom Rodziców i Dzieci, stworzyliśmy w naszym przedszkolu Mini-MikiLand, czyli zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych. To przyjazna dzieciom forma pierwszego kontaktu z edukacją przedszkolną oraz okazja do spotkań i zabaw z rówieśnikami w kolorowym, pełnym atrakcji otoczeniu.

Mini-MikiLand to przygotowane z wielką starannością zajęcia ogólnorozwojowe, na które zapraszamy dzieci w wieku 2-3 lat wraz z opiekunami. Spotkania prowadzone są przez doświadczone nauczycielki naszego przedszkola. Dzieci wraz z opiekunami biorą udział we wspólnych zabawach, zawierających elementy plastyki, muzyki, dramy i ruchu, a także terapii logopedycznej z wykorzystaniem słomek, piłeczek i piórek, usprawniającej narządy mowy.

Zajęcia Mini-Mikiland to dogodna okazja dla rodziców do obserwacji swojego dziecka w grupie, a także wymiany doświadczeń z innymi rodzicami i konsultacji z pedagogami naszego przedszkola. Podczas każdego spotkania w przyjaznej, bezpiecznej, komfortowej atmosferze, w kojącej obecności rodziców, najmłodsze dzieci mają możliwość poznania przedszkola, oswojenia się z miejscem, personelem oraz zasadami funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Mają czas na swobodną zabawę z rówieśnikami, podczas której zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, niezwykle pomocne w późniejszej adaptacji do przedszkola.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy – w godzinach 17:00-18:30. Zapisy przyjmujemy w dniu, w którym odbywają się zajęcia, od godz. 9:30 do 12:30, wyłącznie telefonicznie.

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt z biurem placówki Mikiland Włochy.