loader image

Zadzwoń do nas

Psycholog

Dzieciom w naszym przedszkolu oferujemy dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej na każdym etapie edukacji. Korzystamy z pomocy doświadczonego psychologa dziecięcego i jesteśmy w stanie wspierać najmłodszych oraz czuwać nad rozwojem ich umiejętności społecznych. Pomoc psychologiczna w MikiLand dotyczy wielu aspektów rozwoju dziecka, zarówno jego adaptacji w grupie, zaburzeń poznawczych jak i pomocy w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych. Rodzicom i opiekunom dzieci udzielane jest wsparcie w zakresie trudności rodzicielskich oraz pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

Przedszkole i żłobek MikiLand – dlaczego współpracujemy z psychologiem dziecięcym?

Wsparcie psychologa zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa, które wielokrotnie napotyka na swojej drodze różnego rodzaju trudności i nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić. To bezpieczeństwo właśnie jest solidnym filarem do stworzenia przyjaznego otoczenia, w którym dziecko swoim rytmem będzie wkraczać w świat emocji. Indywidualne spojrzenie i dostosowanie sposobu wsparcia do potrzeb dziecka pomoże mu w codziennych sytuacjach nie tylko w przedszkolnej sali, ale też w domu, na podwórku i wśród różnych grup rówieśniczych.
Opieka psychologa w żłobku i przedszkolu jest kompleksowa, opiera się na wsparciu pracy pedagogów, obserwacji dzieci oraz ścisłej współpracy z rodzicami i opiekunami. Nowoczesne podejście do opieki nad dziećmi zapewnia im wartościowy czas spędzony w MikiLand oraz pełne wsparcie psychologiczne w każdej trudnej sytuacji. Dzięki współpracy kadry i rodziców z psychologiem dziecko otrzymuje potrzebną pomoc, kiedy tylko tego potrzebuje.

Warszawa-Targówek

Warszawa-Włochy

©2024 mikiland.pl