loader image

Zadzwoń do nas

Rekrutacja

Drodzy Rodzice!
Rozpoczęcie przedszkolnej przygody to ważny krok zarówno dla Waszego dziecka, jak i dla Was. W MikiLand stworzyliśmy miejsce, w którym Wasze dziecko będzie mogło bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności, ciekawość i emocje.

Dlaczego MikiLand?

W MikiLand każde dziecko traktujemy jak najważniejszego gościa. Nasze przedszkola to nie tylko przestrzenie do nauki, ale przede wszystkim do radosnego odkrywania świata przez zabawę, eksperymentowanie i twórcze działanie. Oferujemy bogaty program edukacyjny dostosowany do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka. Nasz doświadczony i pełen pasji zespół nauczycieli dba o to, by każdy dzień w MikiLand był pełen przygód i nowych doświadczeń.
Rozumiemy, że wybór odpowiedniego przedszkola lub żłobka to poważna decyzja. Dlatego zachęcamy do kontaktu on-line lub odwiedzenia naszych placówek na Włochach lub na Targówku. Poznajcie nas na spotkaniu, podczas którego będziecie mogli zobaczyć, jak funkcjonujemy na co dzień. Przyjdźcie i zobaczcie, jak Wasze dziecko może czerpać radość i wiedzę każdego dnia, rozwijając się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

MikiLand – rekrutacja do żłobka i przedszkola

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MikiLand. Sprawdźcie, jak możemy wspólnie wspierać rozwój i edukację Waszego dziecka. Jeśli chcecie zapisać Wasze dziecko do jednego z naszych przedszkoli, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Rekrutacja do żłobka odbywa się natomiast poprzez stronę żłobków warszawskich: https://zlobki.waw.pl

    Jestem zainteresowana/y
    Wpisz wynik działania 4 + 2

    Warszawa-Targówek

    Warszawa-Włochy

    ©2024 mikiland.pl