ZMIANA NA STANOWISKU DYREKTORA DS.DYDAKTYCZNYCH W PRZEDSZKOLACH MIKILAND

Warszawa, dnia 10 września 2018 roku

 

Drodzy Rodzice,

pragniemy Państwa poinformować, iż z dniem dzisiejszym następuje zmiana na stanowisku Dyrektora ds. Dydaktycznych przedszkoli Mikiland.

Doceniając dotychczasowy ogromny wkład pracy w rozwój firmy, Zarząd MikiLand Sp.z o.o. podjął decyzję, aby z początkiem nowego roku przedszkolnego funkcję Dyrektora ds.Dydaktycznych przedszkoli Mikiland powierzyć Pani Małgorzacie Michalskiej, która zastąpi na tym stanowisku Panią Martę Litkowicz.

Pani Małgorzata, związana jest z MikiLandem od dwunastu lat. Początkowo zajmowała stanowisko nauczyciela oraz psychologa, jednak dzięki zdobywanemu doświadczeniu, umiejętnościom menadżerskim, pasji w pracy z dziećmi i niezwykłej empatii dwa lata temu powierzyłyśmy Pani Małgorzacie stanowisko Dyrektora w naszej placówce we Włochach.

W trakcie tego czasu swoją ciężką pracą Pani Michalska zapracowała na zaufanie oraz dużą sympatię rodziców a przede wszystkim dzieci. Jesteśmy przekonane, iż przekazując Pani Małgorzacie Michalskiej pod opiekę nasze placówki zostawiamy Państwa w możliwie najlepszych rękach.

Informując o tych zmianach pragniemy, aby Państwo wiedzieli, że z Panią Martą Litkowicz również związane jesteśmy od samego początku i to też między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu, determinacji jak również nakładowi ciężkiej pracy Pani Marty, nasze placówki mogły się stale rozwijać.Jesteśmy dumne, że miałyśmy okazję współpracować z Panią Martą, która jest silną i pełną pasji kobietą. Kobietą, dla której nie ważne co by się działo dookoła, zawsze na pierwszym miejscu było dobro Państwa dzieci.

Kończąc współpracę, życzymy Pani Marcie Litkowicz wszystkiego najlepszego i wierzymy, że jako część MikiLandu na zawsze pozostanie w sercach naszych oraz sercach naszych Przedszkolaków.

Natomiast nowej Pani Dyrektor Małgorzacie Michalskiej życzymy wielu sukcesów.

 

Monika Kłos

Agnieszka Kelles-Krauz

Zarząd MikiLand Sp. z o.o.