loader image

Zadzwoń do nas

Zajęcia dodatkowe

W przedszkolu MikiLand każdy dzień jest nowym wyzwaniem i szansą na rozwój każdego z naszych podopiecznych. Dzięki zajęciom dodatkowym dajemy szansę dzieciom i wspieramy je w rozwijaniu i poznawaniu nowych zainteresowań. Stawiamy na wszechstronność, aby sprostać oczekiwaniom naszych wychowanków i ich rodziców. Poprzez szeroką gamę zajęć dodatkowych dzieci uczą się kultury osobistej, pracy w grupie, wyrażania siebie oraz mają możliwości do samorealizacji i samodzielnej twórczości. Ćwiczenia i zabawy ruchowe uczą dyscypliny oraz zdrowego współzawodnictwa, przy okazji niosąc za sobą korzyści zdrowotne takie jak wzmocnienie odporności czy poprawa koordynacji.

Rozbudzamy pasje, odkrywamy talenty!

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu MikiLand są szansą na wspaniałą przygodę i zapoczątkowanie pasji na całe życie. To właśnie na wczesnym etapie wychowania dziecko może spróbować po raz pierwszy swoich sił w wykonywaniu przeróżnych aktywności. Dzieci poprzez gry i zabawy, zajęcia ruchowe i twórcze mogą wyrażać siebie, zdobywać nowe umiejętności, a także rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry.
W ofercie MikiLand proponujemy różnorodne zajęcia dodatkowe, dobrane ze szczególną starannością do naszych podopiecznych tak, aby każdy mógł odnaleźć tu aktywność odpowiednią do swoich zainteresowań.
Zajęcia dodatkowe nie są na stałe wprowadzane w plan zajęć naszego przedszkola. W zależności od placówki mogą się one zmieniać. Każdego roku do oferty wybierane są te zajęcia, które cieszą się największym zainteresowaniem naszych podopiecznych i są rekomendowane przez rodziców. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Taniec nowoczesny

Zajęcia z tańca nowoczesnego prowadzone są przez instruktora i tancerza najwyższej klasy tanecznej „S” w tańcach standardowych oraz klasy „A” w tańcach latynoamerykańskich, który tańczy od ponad 10 lat i brał udział w turniejach na całym świecie.

Zumba

Dzieci uwielbiają swobodną, spontaniczną zabawę w rytmie energicznej muzyki w towarzystwie rówieśników, a my umiejętnie wykorzystujemy ich zapał, łącząc taneczną zabawę z intensywną aktywnością fizyczną.

Szachy

Nauka gry w szachy odbywa się w małych grupach. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, która uczy dzieci logicznego i przestrzennego myślenia, rozwija zdolność koncentracji uwagi, podejmowania strategicznych decyzji oraz współzawodnictwa na zasadach fair-play.

Judo i Ju-Jitsu

Profesjonalna nauka elementów wybranych sztuk walki prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów.

Gimnastyka

Zajęcia indywidualne z gimnastyki korekcyjnej prowadzone są na polecenie lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty i zgodnie z ich wskazaniami.

Logopeda

Każde dziecko w naszym przedszkolu podlega diagnozie logopedycznej. W razie wskazań do dodatkowej pracy nad prawidłowym rozwojem narządów mowy, prowadzone są indywidulane zajęcia logopedyczne.

Warszawa-Targówek

Warszawa-Włochy

©2024 mikiland.pl