loader image

Zadzwoń do nas

Zajęcia programowe

Nasi mali podopieczni w ramach czesnego mogą codziennie realizować zajęcia programowe, które w ogromnym stopniu wpływają na ich rozwój. Oprócz podstawy programowej przedszkole oferuje szereg zajęć praktycznych takich, jak spotkania z przyrodą czy aktywności ruchowe na świeżym powietrzu, gdzie dzieci spędzają czas na łonie natury, oddychają świeżym powietrzem i w łatwy sposób przyswajają wiedzę o otaczającym je świecie.
Zespół wykwalifikowanych pedagogów dba również o to, by mali uczniowie już od najmłodszych lat poznawali zasady savoir-vivre, co wpływa na wysoką kulturę osobistą.

Wiedza, umiejętności, emocje

W MikiLand dzieci nie są tylko przygotowywane do kolejnych etapów nauczania, szczególną uwagę poświęcamy na rozwój umiejętności, które są potrzebne w życiu. Nasi mali absolwenci potrafią radzić sobie z własnymi emocjami oraz o nich rozmawiać. Pod opieką naszych opiekunów i współpracującego z nami psychologa dzieci uczą się, jak radzić sobie ze stresem i strachem, które napotykają na swojej drodze, przez co zdobywają umiejętność zaufania do samego siebie i poczucia własnej wartości. Jest to szczególnie ważna cecha, która sprawia, że przedszkolak idzie przez świat z uśmiechem na twarzy i małą misją odkrywania i doświadczania tego co najlepsze.

Rozwój motoryczny i promowanie aktywności

Kolejnym ważnym aspektem na wczesnym etapie życia malucha, jest zaszczepienie w nim zainteresowania aktywnością fizyczną. Jak wszyscy wiemy, ruch to zdrowie! A w naszym przedszkolu dbamy o to, by aktywność była dodatkowo źródłem frajdy i śmiechu. Poprzez prowadzone zajęcia z gier i zabaw ruchowych, dzieci spędzają aktywnie czas i uczą się w przyjaznej atmosferze, jak bawić się w grupie. Dzięki temu przedszkolak po zakończeniu zajęć w placówce potrafi wykorzystać swój wolny czas na przemyślaną zabawę z rówieśnikami.
Zadbamy o to, by cały proces przebiegł w łagodny i spokojny sposób, z poszanowaniem wrażliwości i potrzeb Twojego dziecka. Pomożemy mu pokonać nieśmiałość i nawiązać pierwsze kontakty z rówieśnikami.

Poznaj program zajęć w przedszkolu MikiLand!

W naszych przedszkolach MikiLand na Targówku i Włochach oferujemy bogaty program zajęć, który został starannie opracowany, aby wspierać wszechstronny rozwój każdego dziecka. Zajęcia odbywają się w ramach czesnego i są identyczne w obu lokalizacjach, zapewniając wysoką jakość edukacji niezależnie od wybranej placówki. Poniżej znajdziesz pełną listę zajęć dla naszych podopiecznych.
W ramach czesnego codziennie realizujemy następujące zajęcia:
W ramach czesnego zapewniamy także szeroki wachlarz zajęć dodatkowych:

Warszawa-Targówek

Warszawa-Włochy

©2024 mikiland.pl